Ürün detay template

Stok Kodu:

Galeta Unu
0.00 TL

Fiyat :

Adet:

odeme koruma Ödeme Koruma Sistemi  Güvenli Alışveriş   Garantili Ürün

Resmi Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

SORU SOR

Galeta Unu

GALETA UNU ÜRETİCİSİ, SATICISI, İMALATCISI

Galeta unu mutfaklarda bir çok tarifte et, tavuk, balık ve sebze gibi ürünlerde kaplama amacıyla kullanılmaktadır. Günümüzde modern endüstriyel tesislerde Galeta unu üretimi yapılmaktadır. Galeta unu imalatında öncelikle buğday unu, su, tuz, ekmek katkı maddeleri, ekmek mayası ve doğal renklendiriciler kullanılarak ekmek üretimi gerçekleştirilmektedir. Pişirme işlemi tamamlanan ekmekler özel tekniklerle kurutularak değirmende ögütülür. Tane büyüklüğüne ve renklere göre galeta unu çeşitlere ayrılmaktadır. Beyaz ve açık sarıdan, koyu turuncuya dek uzanan renk çeşitleri mevcuttur.

 

Galeta ununun kullanımı ile ilgi önemli bir detayda Galeta unu ile kaplanmış gıdaların kızartılması esnasında çektikleri yağ oranıdır. Metil selüloz içeren galeta unları ile kaplı gıdaların kızartma esnasında yağ çekme oranları % 30 civarında düşürülmektedir. Bu da, sağlıklı gıda konseptine uygun ve tüketiciler tarafından tercih edilen bir özelliktir.

 

Firmamız  25 kg paketlerde toptan galeta unu satışı yapmaktadır. Galeta unu üretimi Konya'dan tüm Türkiye’deki müşterierimize gönderim yapılmaktadır. Galeta unu Konya’da bulunan Doruk Unlu Mamüller tesislerinde müşterilerimizin taleplerine uygun biçimde üretilip, paketlenek satışa sunulmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik koşullarda gıda güvenliğini ön planda tutarak yapılan üretim çalışmalarımızla sofralara kaliteli galeta unu sunmak için çalışmaktayız.

 

Galeta unu fiyatları, üretim imalat ve satış koşulları hakkında bilgi almak için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

 

Galeta Unu Çeşitleri: Renklere göre galeta unu çeşitlere ayrılmaktadır. Beyaz ve açık sarıdan, koyu turuncuya dek uzanan renk çeşitleri mevcuttur.  Tane büyüklüğüne görede farklı galeta unları bulunmaktadır. İri veya kalın taneli veya ince taneli galeta unları mevcuttur. Kaplama ve paneleme yapılacak ürüne göre veya kullanılacak alana göre galeta unu tane yapısı belirlenebilir. Paneleme işlemleri için genellikle ince yapılı galeta unu tercih edilirken. Kek, tatlı ve pastalarda iri veya kalın taneli galeta unu türü tercih edilmektedir.
 
Galeta Unu Nasıl Yapılır? Galeta unu mutfaklarda yemek, tatlı, pasta, kızartma tariflerinde ve tavuk, balık, sebze gibi ürünlerde kaplama amacıyla kullanılmaktadır. Firmamızda modern endüstriyel tesislerde Galeta unu üreticisi olark hizmet vermektedir. Galeta unu imalatında öncelikle buğday unu, su, tuz, ekmek katkı maddeleri, ekmek mayası ve doğal renklendiriciler kullanılarak ekmek üretimi gerçekleştirilmektedir. Pişirme işlemi tamamlanan ekmekler özel tekniklerle kurutularak değirmende öğütülür. 

Renk yapısına göre galeta unu çeşitleri galeta ununun üretildiği ekmek türüne bağlıdır. Ekmeklerin kurutulma işleminden sonra değirmende öğütülmesiyle elde edilen galeta unlarında buğdayın türü galeta ununun rengini belirler.

Doruk Tandır Unlu Mamülleri galeta unu imalatçıları üreticileri satıcıları arasında kendi ürünü üreterek satışa sunan toptan ve perakende satış hizmeti sunan bir firmadır. 

25 KG LIK TOPTAN GALETA UNU
Firmamız  25 kg paketlerde toptan galeta unu satışı ve perakende galeta unu satışı yapmaktadır. Galeta unu üretimi Konya'dan tüm Türkiye’deki müşterilerimize gönderim yapılmaktadır. Yemek firmaları, galeta unu satıcıları, yem ve hayvan katkı maddes, gıda katkı maddesi olarak kullanılan galeta unu Konya’da bulunan Doruk Unlu Mamüller tesislerinde müşterilerimizin taleplerine uygun biçimde üretilip, paketlenek satışa sunulmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik koşullarda gıda güvenliğini ön planda tutarak yapılan üretim çalışmalarımızla sofralara kaliteli galeta unu sunmak için çalışmaktayız. Galeta unu fiyatları, üretim imalat ve satış koşulları hakkında bilgi almak için iletişm formu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.


GALETA UNU ÜRETİCİLERİ, İMALATÇILARI İÇİN GALETA UNU SATIŞI
Uygun fiyatlı galeta unu üretimi konusunda birçok yemek şirketi, gıda şirketi, hammadde ve catering firmasına satış yapan firmamız müşterilerinden gelen talep ve beğenileri neticesinde her geçen gün sektörün önte gelen galeta unu üreticisi galeta unu üretim kapasitesini arttırmaktadır. Yerel ve ulusal birçok markanın galeta unu tedarikçişi olan firmamız sektörün önemli galeta unu üreticilerindendir.

 
SAĞLIKLI HİJYENİK GALETA UNU ÜRETİMİ
Temel hammadde ve gıda sektörü için vazgeçilmez ürün olan galeta unu uygun fiyat kalite ve sağlıklı ürün prensibiyle tamamen kendi modern tesislerimizde üretim yapılmaktadır.

 
PERAKENDE GALETA UNU SATIŞI
Perakende sektörü içinde satışı yapılan galeta unlarımızın fiyatlarını web sitemiz üzerinden inceleyerek sipariş vermeniz mümkündür. Satın almış olduğunuz galeta unları anlaşmalı kargolar vasıta veya dağıtım ekibimiz tarafından adresinize teslim edilmektedir. 

Ürün Açıklaması:

Kargo :