Kurumsal

Hakkımızda 

 

Doruk Tandır Unlu Mamüller’i 2007 yılında günlük 300 adet ekmek üretim kapasitesi ile küçük bir alanda tandır ekmek fırını ile aile şirketi olarak iş hayatına başlamıştır. Günümüzde 2000 metrekare alanda faaliyet gösteren günlük 20.000 adet ekmek üretim kapasiteli bir işletme haline gelmiştir.

 

Doruk Tandır Unlu Mamülleri tüketici ihiyaçlarını göz önünde bulundururak ekmek üretimi yanısıra farklı ürün çeşitleri de sunmaktadır.

 

Üretimini yaptığımız ürün çeşitleri,

  • Tandır Ekmeği
  • Tiritlik Tandır Ekmeği
  • Tandır Düğün Ekmeği
  • Tandır Gevreği
  • Tandır Böreği
  • Muhacir Ekmeği
  • Galeta Unu’dur

 

Firma olarak sektördeki varoluşumuzu sürdürebilmek ve tercih edilen marka olmak adına firmamızın benimsemiş olduğu ve yaşattığı prensipler vardır. Tandır ekmek üretiminde Konya’da ilk ve tek olan firmamız, kuruluş yılından bu zamana kadar gerek sektörel gerekse  ürün pörtföyü bazında her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir

 

Özellikle pazarın yapısı, tüketici profili ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ürün çeşitliliği ve üretim pörtföyümüzü her geçen gün yenilikler katmaktayız. Ekmek sektörü diğer sökterlerin teknolojik olarak gelişmesine rağmen, kendi sektörel gelişmesini tamamlayamamıştır. Ve geride kalmıştır. Doruk Tandır Unlu Mamüller gıda ve ekmek ürünlerinin üretimi konusunda teknolojik altyapı ve yeni gelişmeleri yakından takip ederek üretim politikasını yeniliklere açık dinamik bir biçimde sürdürmektedir

 

Kaliteden taviz vermeden sağlıklı ve hijyenik üretim prensibiyle üretim yapan Doruk Tandır Unlu Mamüller her geçen gün  müşteri pötföyünü genişletmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe, kaliteli, temiz ve sağlıklı üretimi ile  ürünlerimizi sevgiyle müşterilerimize ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz .

 

Her zaman insan sağlığını  ön planda tutarak, geleneksel lezzetleri gelişen teknoloji ile harmanlamaya devam eden Doruk Tandır Unlu Mamüller müşteri odaklı yaklaşım, tavizsiz kalite, benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen ve özgünlük anlayışımız ile müşterilerimizin tercih ettiği özel bir marka olmak için çalışıyoruz. Her geçen gün ailemize eklenen yeni müşteririlerimizle beraber, 10 yıldır bizlerin destekçisi olan müşterilerimiz en büyük başarı ve gurur kaynağımız. Sunduğumuz ürünler ve hizmet ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı unutulmaz geleneksel lezzetlerli, kalite, sağlık ve güvenle sofralara sunmaya devam ediyoruz.

 

Vizyonumuz 

Çağdaş ve lider bir kuruluş olarak yenilikleri her zaman takip edip, unlu mamuller sektöründe en son teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve kalitemizi üst seviyelerde tutmaktır. 

 

 

Misyonumuz 

Misyonumuz, müşterilerimize güvenilir unlu mamul ve gıda üretimi, dünya standartlarında kalitesiyle ürünlerimizin beğenilerek tüketilmesini sağlamakla birlikte, ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek Türkiye ve dünyada unlu mamul sektöründe ciddi söz sahibi olmaktır.